سال 1953 باید یک امید و وعده برای خواننده ترانه سرا ، هنک ویلیامز ، یکی از اولین سوپراستارهای موسیقی کشور در آمریکا بود ، که به دلیل ترانه هایش از جمله "قلب شما کاتین" ، "سلام ، خوب به نظر می رسد" و "من" خواهم بود هرگز از این جهان زنده نمانید. "در حقیقت ، او در روز سال نو در همان سال وقتی که در پشت پرده کادیلاک آبی پودر سال 1952 در سن 29 سالگی درگذشت ، در کنسرتی در کانتون ، اوهایو راهی شهر شد. در حالی که گزارش شده است که علت این حمله قلبی است ، لس آنجلس تایمز همچنین می گوید که ممکن است ناشی از "عوارض ناشی از الکل و اعتیاد به مواد مخدر" باشد.

پنج روز بعد ، یک دختر بچه در مونتگومری ، آلاباما به دنیا آمد. کودک قبل از اینکه در سن سه سالگی توسط وین و لوئیز دیوپری در موبایل ، آلاباما به دنیا آمده باشد از سرپرست به سرپرست منتقل شده و کتی دیوپری شد.

اما چند دهه نگذشت که او به سفری طولانی و پیچیده پی برد تا بفهمد که او دختر معروف هنک ویلیامز است.

دخترش در چهار سال با چهار خانواده زندگی می کرد

Deupree جوان غالباً مورد تردید قرار می گرفت - زندگی ویلیامز ، لیلیان استون تا زمانی که درگذشت و بعد از آن در نهایت برای فرزندخواندگی به این سیستم منتقل می شد ، زیرا خواهر ویلیامز ، ایرین اسمیت ، که نفر بعدی بود ، نمی خواهد از او مراقبت کند.

دیوپری - که اکنون توسط جت ویلیامز می رود - در سخنرانی سال 2002 در کتابخانه کنگره گفت: "من قبل از چهار سال چهار خانواده داشتم. سه بار یتیم شدم و شش تغییر نام داشتم." "زندگی من با ضربه زدن به یک قلم ، مکرراً توسط یک وکیل ، مددکار اجتماعی ، قاضی ، عضو خانواده یا دادگاه تغییر یافته است."

جت 21 ساله بود که فهمید ویلیامز می تواند پدر بیولوژیکی او باشد

در حالی که جت در دانشگاه آلباما در مونتگومری در رشت تفریحی ، دانشکده جوان بود ، والدین فرزندخواند her وی برای بازدید به آنجا آمدند و 2000 دلار 21 ساله را که هنگام بازگشت 21 سالگی از استون برای او برگزار شده بود ، به او دادند.

و این نخستین "فروغ" او بود که احتمالاً می توانست دختر ویلیامز باشد.

جت به یاد می آورد مادر فرزندخوانده اش به او گفت: "هیچ کاری نمی توان در مورد آن انجام داد ، هیچ مدرکی وجود ندارد."

اما این برای جت به اندازه کافی خوب نبود. وی با پیدا کردن هویت واقعی پدر "وسواس" شد.

جت ویلیامز

جت ویلیامز

عکس: ویل مکینتایر / مجموعه تصاویر LIFE از طریق گتی ایماژ / تصاویر گتی

جت فهمید که ویلیامز قصد داشت تا از او مراقبت کامل کند

جت برای کشف حقیقت در مورد گذشته خود ، به جستجوی گنجینه ای عظیم پرداخت و به انواع سوابق قانونی و فرزندخواندگی - و همچنین پیوندهای خانوادگی گمشده - گشود. سرانجام ، او با دایی و پسر عموی ویلیامز ، ماری هارول ، در تماس شد.

او آموخته است که مادر تولدش منشی در نشویل بوده است که چند ماه قبل از ازدواج وی با ویلیامز باردار شد و با زن دیگری به نام بیلی ژان اچلیمان ازدواج کرد. اما پدرش متعهد شد كه از این نوزاد متولد نشده مراقبت كند - وعده داد كه صورتحسابهای پزشکی را بپردازد و یك بلیت یک طرفه به كالیفرنیا بدهد ، با این قول كه بعد از دو سال ، وی حضانت كودك را به عهده خواهد گرفت.

در سال 2002 گفت: "پدر من به اندازه كافی عاشق من بود كه كاری را فقط برای من انجام دهم." او وارد پیمان حضانت قبل از زایمان شد كه وی را به سرپرستی كامل و مسئولیت من واگذار كرد . پدر من هرگز قصد نداشت كه من به فرزندخواندگی من پذیرفته شود. ""

او برای اثبات اینکه ویلیامز واقعاً پدر تولد وی بود ، وارد یک نبرد قانونی شد

اما به وضوح ، مرگ غم انگیز ویلیامز در راه این طرح قرار گرفت. مانند سایر اعضای خانواده ، مانند هنک ویلیامز ، جونیور ، که سالها خواهر ناتنی خود را تصدیق نمی کردند - در واقع ، آنها نه سال در یک نبرد قانونی بودند.

نبردهای دربار و اختلافات خانوادگی ، اینكه آیا جت واقعاً در رده ویلیامز بود ، به چالش كشید ، زیرا او همچنان به "یك دیوار آجری پس از دیگری ضربه می زد" ، افزود: "پرونده من در دادگاه پروب ، دادگاه مدار ، دادگاه عالی كشور ، دادگاه های فدرال در مورد بحث و گفتگو بود. نیویورک ، دادگاه استیناف و کمتر از پنج برابر دادگاه عالی ایالات متحده. "

سرانجام ، وی با وكیلى به نام كیت ادكسون ملاقات كرد كه اسناد و مدارك مربوط به توافق بین ویلیامز و مادر جت را پیدا كرد (هرچند كه چگونه او برای بدست آوردن این امر هرگز فاش نشده است). و در سال 1985 ، دادگاه ایالت آلاباما به طور قانونی تعیین كرد كه او واقعاً دختر خواننده است. (و در سال 1986 با آدکینسون ازدواج کرد.)

جت آواز می خواند تا بتواند به ویلیامز در ارتباط باشد

در طول تلاش جت برای پیوند با پدر فقیدش ، او همچنین شروع به آواز خواندن کرد ، و اولین حرفه ای خود را در سال 1989 انجام داد و قبل از بازی در Grand Ole Opry در سال 1993 در نشویل.

و برای اینکه قدم به قدم پدرش برود ، او به دو تن از سواران قدیمی پدرش ، جری ریورز و دون هلمز رسید تا آنها را با او بازی کنند.

با تمام یادآوری های مداوم ، جت آنچه را که نمی کند به او یادآوری می شود. او می گوید: "من هرگز نمی خواهم خاطرات کریسمس را با پدرم داشته باشم یا در دامان او بنشینم ، اما هنوز احساس می کنم او را می شناسم."

جت معتقد است ویلیامز "فرشته نگهبان" او است

مدتی در دهه 30 ، جت نام خود را به نام جت ویلیامز داد - ترکیبی از مادر تولد وی Frances "Bobbie" Jet و نامهای پدرش. و در سال 199

دانلود آهنگ جدید خوانندگان مشهور با کیفیت عالی ، ,ویلیامز ,  ,جت ,سال ,كه ,  جت ,در سال ,بود ، ,ویلیامز ، ,، دادگاهمنبع

کوتاه کننده های لینک بیت کوین

ریتم قیمت بیت کوین اصطلاحا اتر، ریپل Shine

بانک مرکزی تایلند راه حل بلاک چین برای پروژه ارز دیجیتال را ایجاد می کند

10 میلیون دلار در استیبل کوین پکسوس چاپ شده در یک شب پس از اتهامات تتر

سامسونگ 2،9 میلیون دلار سرمایه گذاری در استارتاپ سخت افزار کریپتو لدجر را انجام می دهد

اثرات پنهان قوانین مبارزه با پولشویی کریپتو

بیت کوین در حمایت از کلید اصلی در میان علائم هزینه Pullback

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خرید و فروش آنلاین ترازو اموزش برق ساختمان بهترین سایت خبر دستگاه خشک کن میوه arian45dew Web رادیو کودکانه مجله دانستنی ها جالب باسکول اعتماد سئو سایت