بابا یانکی ، خواننده و ترانه سرای پوریتوریک چند جایزه ، یکی از پیشگامان reggaetón به حساب می آید و مشهور با لوئیز فونسی در آهنگ پاپ 2017 / کراس اوور کراس اوور ، "Despacito" همکاری کرد.

بابا یانکی کیست؟

Ramón Luis Ayala Rodríguez ، پورتوریكای بومی ، متولد 3 فوریه 1977 ، معروف به بابا یانكی در 13 سالگی شروع به آواز خواندن و رپ كردن كرد ، درست هنگامی كه صحنه رپ شروع به ریشه در پورتوریكو كرد. تنها در 21 سالگی او در اواخر دهه 1990 برچسب خود را با نام El Cartel Records راه اندازی کرد. در سال 2004 او با آلبوم دستیابی به موفقیت Barrio Fino به همراه آهنگ اصلی آن "Gasolina" وارد جریان اصلی شد.

در سال 2006 ، مجله تایم وی را به عنوان یكی از 100 تأثیرگذار برتر جهان قرار داد. ده سال بعد ، او و دوست خوبش لوئیس فونسی در تک آهنگ "Despacito" همکاری کردند ، بدون دانستن اینکه در نزدیک به 50 کشور جهان به صدر جدول تبدیل می شود و به تماشای ویدیوی YouTube که تاکنون دیده می شود تبدیل شده است. سبک رپ منحصر به فرد یانکی ، وی را به نوازنده ترین موسیقی در Spotify در سال 2017 تبدیل کرده است.

عکس بابا یانکی

بابا یانکی در 9 ماه ژوئیه 2016 در اورلاندو ، فلوریدا ، در فرش قرمز فینال Telemundo 'La Voz Kids' در Universal Orlando قرار می گیرد.

(عکس: جراردو مورا / گتی ایماژ)

"Despacito" به یک پدیده تبدیل می شود

در ژانویه سال 2017 ، فونسی آهنگ خود را با نام "Despacito" منتشر کرد که بابا یانکی را نشان داد - و بقیه تاریخچه جریان دارد. فونسی با همكاری با اریكا اندرر احساس كرد این آهنگ به یك عنصر شهری برای آن نیاز دارد و با یانكی تماس گرفت. یانکی برای مجله بیلبورد توضیح داد: "من به استودیو آمدم و آیه و پیش قلاب ،" Pasito a pasito "را انجام دادم." "و ما موفق شدیم."

در مصاحبه ای با Forbes.com ، یانکی از سهم جاستین بیبر در ریمیکس که در ماه آوریل ساخته بودند ، ستایش می کند. یانکی گفت: "او یکی دیگر از ترکیبات این آهنگ را به ما داد." "من فکر می کنم داشتن دو لاتین و جاستین ، که در کانادا متولد و بزرگ شده اند . اکنون یک آهنگ چند فرهنگی است. من فکر می کنم این یکی از دلایلی است که همه احساس ترانه می کنند ، زیرا بسیاری از آهنگ های مختلف در آن وجود دارد. "

ارزش خالص

براساس گزارش های سال 2017 ، Yankee ارزش خالص 30 میلیون دلار دارد.

Moniker موسیقی خاطره‌انگیز او

وقتی یك كودك بود ، یانكی به MTV و BET چسبیده بود و فیلم های موسیقی رپ دکتر دره و راكیم را تماشا می كرد. علی رغم اینکه انگلیسی بلد نیست ، احساس کرد که به موسیقی متصل شده است و در 13 سالگی ، خود را به نام جدید بادی یانکی (Mondy) جدید داد ، که به معنی "مرد قدرتمند" است. یک سال بعد ، او شروع به ضبط خود به ضرب و شتم به زبان اسپانیایی.

از Ball Ballerer Aspiring گرفته تا پادشاه Reggaetón

اگرچه یانکی غوطه ور در موسیقی شد ، اما اولین عشق او بازی بیس بال بود. وی در مصاحبه ای با MTV.com در سال 2006 گفت كه او برای سیاتل مارینرز تلاش كرده بود و انتظار داشت وقتی درگیر درگیری بین باندها شد ، امضا شود. او شش ماه دیگر را در رختخواب گذراند. یک سال پیش از آن بود که بتواند راه برود و او هنوز یک گلوله مستقر در ران راست خود را حمل می کند. یانکی در پروفایل مجله نیویورک تایمز ، "پادشاه Reggaetón" ، به دلیل تغییر مسیر تمرکز خود در ساخت موسیقی ، از وقفه ای در زندگی خیابانی اعتباری می کند. وی همچنین به دانشکده رفت و در سال 1998 مدرک کاردانی حسابداری را کسب کرد تا بتواند به خود کمک کند تا در تجارت موسیقی بهتر حرکت کند. وی گفت: "من هر روز خدا را شکر می کنم برای آن گلوله."

بازسازی پورتوریکو پس از طوفان ماریا

هنگامی که این دو نفره بار دیگر فداکاری خود را برای کمک به جزیره مادری خود در بازسازی ویرانی هایی که در ماه سپتامبر توسط طوفان ماریا انجام داده بود ، بار دیگر تأیید کردند ، پدرانی یانکی و لوئیس فونسی ستاره های سال 2017 را تأیید کردند. یانکی که یکی از مشهورترین افراد مشهور پورتوریکو است ، بیش از 1 میلیون دلار برای تلاش های بازسازی اهدا کرده است ، قصد دارد از قدرت ستاره خود برای جمع آوری 1.5 میلیون دلار دیگر برای بازسازی خانه های این جزیره کمک کند. وی ادامه داد: "کمک باید جریان داشته باشد زیرا این به این معنی نیست که شما 25 سنت را در یک سبد پرتاب کنید و راه بروید." این روند بسیار طولانی است و ما باید همه را به نوعی درگیر کنیم. بازگرداندن و بازسازی کشور مدت زمان زیادی طول خواهد کشید. "

زندگی شخصی

بابا یانکی در 3 فوریه 1977 به عنوان رامون لوئیز آویلا رودریگوز در شهر ریو پیدراس ، پورتوریکو به رامون آایالا و روزا رودریگز متولد شد. پدر او یک بونگوزرو (یک سرکوبگر سالسا) بود و خانواده مادرش از یک سریال طولانی از نوازندگان بودند. وی در پروژه ها به همراه برادر بزرگتر خود ، نومار عیلا (که در یک مقطع ، به عنوان یکی از مدیران خود خدمت می کرد) بزرگ شد. برادر کوچکتر او ، ملوین ایالا ، یک رپ مسیحی است. او و میرредиیس گونزا در سال 1994 ازدواج کردند که هردو 17 ساله بودند و دو دختر و یک پسر دارند: Jesaaelys Marie ، Yamilette Rodriguez و Jeremy Ayala González.

دانلود آهنگ جدید خوانندگان مشهور با کیفیت عالی ، ,یانکی ,یک ,سال ,  ,آهنگ ,بابا یانکی ,در سال ,را به ,خود را ,که درمنبع

کوتاه کننده های لینک بیت کوین

ریتم قیمت بیت کوین اصطلاحا اتر، ریپل Shine

بانک مرکزی تایلند راه حل بلاک چین برای پروژه ارز دیجیتال را ایجاد می کند

10 میلیون دلار در استیبل کوین پکسوس چاپ شده در یک شب پس از اتهامات تتر

سامسونگ 2،9 میلیون دلار سرمایه گذاری در استارتاپ سخت افزار کریپتو لدجر را انجام می دهد

اثرات پنهان قوانین مبارزه با پولشویی کریپتو

بیت کوین در حمایت از کلید اصلی در میان علائم هزینه Pullback

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه معرفی اجناس نماشویی فروشگاه نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در محل - تعمیرگاه نوین قیمت طراحی نما تابستون Zaynektt2px Zuhause طراحی سایت حرفه ای - طراحی سایت اختصاصی - سئو سایت موسسه فرهنگی قرآنی طاها خرید لاستیک آنلاین