کریسی تیگن مدل و شخصیت محبوب توییتر است. او همچنین میزبان برنامه های تلویزیونی مانند "لب Sync Battle" ، "FabLife" و "Bring the Funny" است.

کریسی تیگن کیست؟

کریسی تیگن متولد سال 1985 در یوتا ، مدل سازی را به عنوان یک نوجوان آغاز کرد و سرانجام در سال 2010 روی جلد شماره لباس شنا Sports Illustrated قرار گرفت. او به یک شخصیت تلویزیونی تقاضا تبدیل شد و قبل از اینکه شیار خود را پیدا کند ، به عنوان شخصیت تلویزیونی تقاضای تلویزیون تبدیل شد. یک مفسر رنگ در مورد نبرد طولانی مدت لب Sync. همچنین یک چهره محبوب در توییتر با بیش از 11 میلیون دنبال کننده ، تیگن دارای دو فرزند به همراه همسر جان Legend است.

شغل اولیه زندگی و مدل سازی

مدل ، شخصیت تلویزیون ، وبلاگ نویس غذا و رسانه های اجتماعی کریسی تیگن در 30 نوامبر 1985 در دلتا ، یوتا متولد شد و بخش عمده ای از دوران کودکی خود را در سیاتل ، واشنگتن گذراند. مادر تینگ اهل تایلند است و پدر آمریکایی وی تبار نروژ است.

تیگن آرزو نکرد که الگویی شود. همانطور که او به دیلی بیست گفت ، "من همیشه می خواستم معلم شوم یا می خواستم کاری را با غذا انجام دهم. اما مدل سازی ، هرگز فکر نمی کردم که بتوانم خودم واقعاً این کار را انجام دهم. "با وجود تردیدهای شخصی او ، او در حدود سالگی هنگام کار در یک فروشگاه گشت و گذار در کالیفرنیا کشف شد.

تینگ در سال 2010 هنگامی که به عنوان "تازه کار سال" در شماره مشهور لباس شنا Illustrated Sports Illustrated معرفی شد ، یک موفقیت شغلی را تجربه کرد. او دوباره در سال 2014 در کنار مدل های نینا آگدال و لیلی آلدریج روی جلد قرار گرفت و همچنین صفحات مجله هایی مانند Cosmopople ، Glamour و Italian Vogue را به نمایش گذاشت.

شاخه ای از مسیر دیگر ، او وبلاگ خود را ، بنابراین Delushious ، برای به اشتراک گذاشتن دستور العمل ها و نظرات خود شروع کرد. تیگن به مجله ماری کلر گفت: "من همیشه غذا را دوست داشتم و فکر می کنم به یک نوع خروجی نیاز داشتم. من نمی خواستم همیشه در مورد مدل سازی صحبت کنم و فقط در حوزه مدلینگ باشم."

تیگن همچنین با ارسال پست های صریح و طنز خود به عنوان نیرویی در رسانه های اجتماعی ظاهر شد. از سال 2019 ، او بیش از 11 میلیون دنبال کننده در توییتر جمع کرده بود.

عکس کریسی تیگن از طریق گتی ایماژ

(عکس: جیسون لاوریس / FilmMagic از طریق گتی ایماژ)

TV Star: 'Battle Sync Battle' ، 'FabLife' ، 'Bring the Funny'

تینگ با ظاهر خوب و شخصیتی که درخشان بود ، برای تلویزیون طبیعی بود. او در سال 2010 به عنوان میزبان میهمان برنامه نمایش سرگرمی EXTRA شروع به کار کرد و به میزبانی سری 2013 واقعیت VH1 مدل کارمند مدل 2013 رفت. در حالی که آن نمایش از صحنه خارج شد ، تینگ به عنوان "مفسران رنگ" در مورد "نبرد Lip Sync" ، که در سال 2015 آغاز شد شانس بیشتری کسب کرد. او و میزبان LL Cool J نظارت بر این مسابقه را بر عهده دارد ، که دو شخصیت مشهور در تلاش خود برای پیروزی بیش از مخاطبان هستند. با وانمود به آواز خواندن

در همان سال ، تیگن به عنوان یکی از میزبان های FabLife وارد دنیای تلویزیون روز شد. این نمایش گفتگوی سندیکای تولید شده توسط Tyra Banks همچنین شامل جو زی ، لورن مك و لی اشلی بود كه تیگن به عنوان متخصص غذای این گروه مشغول به كار بود. FabLife با مانع از رتبه بندی پایین و عزیمت زود هنگام بانک ها ، تنها یک فصل به طول انجامید.

تیگ در تابستان سال 2019 به عنوان داور سریال رقابت های طنز ، Bring the Funny ، در کنار جف فاکسوروی ، کنان تامپسون و میزبان آماندا سی روی پرده سینما ظاهر شد.

ازدواج با جان افسانه و فرزندان

تيگن در سال 2006 با خواننده و نوازنده John Legend ملاقات كرد ، وقتي در ترانه به خاطر ترانه اش "استريو" در اين فيلم پخش شد و آنها به زودي موردي قرار گرفتند. در سال 2011 ، این زن و شوهر در سپتامبر 2013 گره را در دریاچه کومو ، ایتالیا گره زدند ، با دوست و تینگ مدل بروکلین دکر به عنوان خدمتکار افتخاری خدمت کرد.

در سال 2015 ، این زوج پس از سالها درگیر مشکلات باروری ، انتظار داشتند که اولین فرزندشان در کنار هم باشند. آنها در 14 آوریل 2016 از دختر Luna Simone Stephens استقبال کردند.

این پست را در اینستاگرام مشاهده کنید

من و جان خیلی خوشحالیم که اعلام کردیم که باردار هستیم :) همانطور که بسیاری از شما می دانید ، اکنون مدتی است که سعی می کنیم بچه دار شویم. این آسان نبوده است ، اما ما تلاش می کنیم زیرا نمی توانیم صبر کنیم فرزند اول خود را به دنیا بیاوریم و خانواده خود را رشد دهیم. ما خیلی هیجان زده ایم که بالاخره اتفاق می افتد. با تشکر از همه عشق و آرزوهای خوب شما. من مشتاقانه منتظر همه لمس کردن شکم هستم! Xx

پستی که توسط chrissy teigen (chrissyteigen) در 12 اکتبر 2015 در 4:55 بعد از ظهر به اشتراک گذاشته شد PDT

در نوامبر 2017 ، تیگن فاش کرد که دوباره باردار است. او عکسی از ضرب و شتم کودک خود را در اسنپچت با این عنوان به اشتراک گذاشت ، "بسیار هیجان زده است که دیگر مجبور نیستید این را پنهان کنید. هر کس برای اولین بار به او گفتم مثل" اوه بله ما می دانستیم متشکریم "است." تیگن در 16 مه 20 اعلام کرد که آنها پسر ، مای تئودور استفانز رسیده بود.

دانلود آهنگ جدید خوانندگان مشهور با کیفیت عالی ، ,  ,تیگن ,سال ,مدل ,یک ,به عنوان ,در سال ,خود را ,کریسی تیگن ,مدل سازی ,میلیون دنبال کنندهمنبع

کوتاه کننده های لینک بیت کوین

ریتم قیمت بیت کوین اصطلاحا اتر، ریپل Shine

بانک مرکزی تایلند راه حل بلاک چین برای پروژه ارز دیجیتال را ایجاد می کند

10 میلیون دلار در استیبل کوین پکسوس چاپ شده در یک شب پس از اتهامات تتر

سامسونگ 2،9 میلیون دلار سرمایه گذاری در استارتاپ سخت افزار کریپتو لدجر را انجام می دهد

اثرات پنهان قوانین مبارزه با پولشویی کریپتو

بیت کوین در حمایت از کلید اصلی در میان علائم هزینه Pullback

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی سلام مرنویسم :) کلوپ سرگرمی arashaaa.rozblog.com خرید و فروش زایلن - خرید و فروش مواد شیمیایی FarsheDastbaf پویان فلزیاب پولدارشدن آموزش درآمد و کار اینترنتی یه دریا